
Велосипед-біговел для малюків — зручний, безпечний, стильний Жовтого кольору
3 000 ₴
- В наявності
- Код: prom-105-3 Жовтий
+380 (93) 865-52-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Велосипед-біговел для малюків — зручний, безпечний, стильний Жовтого кольору
Цей триколісний велосипед-біговел — ідеальний транспорт для дітей від 1,5 року. Завдяки легкій трансформації без інструментів він швидко перетворюється з велосипеда у біговел. Модель оснащена м’яким шкіряним сидінням, надійними пінними колесами, складною конструкцією та спеціальним відсіком для зберігання педалей. Також доступно два режими положення задніх коліс, що дозволяє адаптувати велосипед під вік та потреби дитини.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Максимальне навантаження | до 60 кг |
| Вага | 4,12 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Повна довжина | 70 см |
| Висота керма | 52 см |
| Ширина керма | 31 см |
| Висота сидіння | 31–33 см |
| Розмір сидіння | 22×14 см |
| Передні колеса | 220×60 мм, піна |
| Заднє колесо | 175×35 мм, піна |
| Ручки | Гумові |
| Батьківська ручка | Немає |
| Бортіки | Немає |
| Складаний | Так |
| Особливості | Легка трансформація у біговел без інструментів; шкіряне сидіння; відсік для педалей; два режими положення задніх коліс; складна конструкція |
Чому варто обрати цю модель?
Цей велосипед — чудове рішення для щоденних прогулянок. Він поєднує в собі зручність, безпеку та функціональність, а стильний вигляд і різноманіття кольорів дозволять підібрати модель до смаку будь-якій дитині.
Як ми працюємо?

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дитячий SVIT |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Жовтий |
| Надувні колеса | Ні |
| Вага | 4.12 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Повна довжина | 70 см |
| Висота керма | 52 см |
| Ширина керма | 31 см |
| Висота сидіння | 31–33 см |
| Розмір сидіння | 22 × 14 см |
| Передні колеса | 220×60 мм, піна |
| Заднє колесо | 175×35 мм, піна |
| Ручки | Гумові |
| Батьківська ручка | Немає |
| Бортіки | Немає |
| Складаний | Так |
| Особливості | Легка трансформація у біговел без інструментів; шкіряне сидіння; відсік для педалей; два режими положення задніх коліс; складна конструкція |
| Матеріал рами | Сталь |
| Сталь | до 60 кг |
| Основні | |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴







