
Самокат-біговел Lovely Child: з кошиком, підсвічуванням і батьківською ручкою Жовтого кольору
1 950 ₴
- В наявності
- Код: prom-619-1 Жовтий
+380 (93) 865-52-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат-біговел Lovely Child: з кошиком, підсвічуванням і батьківською ручкою Жовтого кольору
Дитячий біговел-самокат Scooter Lovely Child — це універсальний транспорт для малюків від 1 року, який поєднує в собі функції біговела та самоката. Легка трансформація без використання інструментів, яскраве підсвічування коліс, м’який бортик, зручний кошик для іграшок і допоміжні колеса для батьків створюють максимальний комфорт і безпеку під час прогулянок.
Характеристики:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рекомендований вік | Від 1 року |
| Максимальне навантаження | До 60 кг |
| Вага | 4,42 кг |
| Матеріал рами | Формований пластик |
| Висота керма | (56)64–81 см |
| Висота сидіння | 29–35 см |
| Розмір сидіння | 21×12,5 см |
| Передні колеса | 110×45 мм, PU, світяться |
| Заднє колесо | 84×41 мм, PU, світиться |
| Платформа | 29×14 см |
| Ручки | Гумові |
| Висота батьківської ручки | 82–100 см |
| Батьківська ручка | Є |
| Гальмо | Ножний на задньому колесі |
| Бортики | Немає |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Управління | Нахил керма |
| Складання | Є |
| Музичний супровід | Є |
| Підсвічування | Є |
| Особливості | Кошик для іграшок, м’який бортик, музична платформа зі світлом, допоміжні колеса для батьків, легка трансформація без використання викрутки |
Чому варто обрати саме цю модель?
-
Функція 2 в 1: біговел і самокат.
-
Легка трансформація без інструментів.
-
Світлові колеса і музична платформа для веселих прогулянок.
-
Кошик для улюблених іграшок — зручність для дитини.
-
Батьківська ручка і допоміжні колеса для повного контролю на початку.
-
Плавний рух завдяки підшипникам ABEC-7.
-
Сучасний яскравий дизайн у різноманітних кольорах.
Як ми працюємо?

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Конструкція | Складана |
| Вага | 4.42 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендований вік | Від 1 року |
| Висота керма | (56)64-81 см |
| Висота сидіння | 29-35 см |
| Розмір сидіння | 21×12,5 см |
| Передні колеса | 110×45 мм, PU, світяться |
| Заднє колесо | 84×41 мм, PU, світиться |
| Платформа | 29×14 см |
| Ручки | Гумові |
| Висота батьківської ручки | 82–100 см |
| Батьківська ручка | Є |
| Гальмо | Ножний на задньому колесі |
| Бортики | Немає |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Управління | Нахил керма |
| Музичний супровід | Є |
| Підсвічування | Є |
| Особливості | Кошик для іграшок, м’який бортик, музична платформа зі світлом, допоміжні колеса для батьків, легка трансформація без використання викрутки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴









