
Веселий велосипед Airplane — музичний, з підсвіткою та місцем для іграшок
1 750 ₴
- В наявності
- Код: prom-QLJ-9588 Помаранчев
+380 (93) 865-52-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Веселий велосипед Airplane — музичний, з підсвіткою та місцем для іграшок

Airplane — це яскравий і надійний триколісний велосипед, створений для дітей від 1,5 року. Він має легку, але міцну конструкцію з формованого пластику, великі гумові колеса для стійкої їзди, а також музичні ефекти та підсвічування, що роблять кожну прогулянку ще цікавішою. Зручне сидіння та м’які гумові ручки забезпечують комфорт під час катання. Особливості моделі — декоративний пропелер і кошик для іграшок або речей малюка.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Максимальне навантаження | до 60 кг |
| Вага | 2,98 кг |
| Матеріал рами | Формований пластик |
| Повна довжина | 66 см |
| Висота сидіння | 32 см |
| Розмір сидіння | 29x18 см |
| Передні колеса | 210x120 мм, гума |
| Заднє колесо | 160x38 мм, гума |
| Ручки | Гумові |
| Складаний | Ні |
| Музичний | Є |
| Підсвічування | Є |
| Особливості | Пропелер; кошик для речей |
Чому варто обрати Airplane?
Airplane — це веселий та функціональний триколісний велосипед, який ідеально підходить для активних прогулянок. Він забезпечує не лише комфорт і безпеку, а й позитивні емоції завдяки підсвічуванню та музиці. Ваша дитина буде у захваті!
Як ми працюємо?

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AIR |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Помаранчевий |
| Вага | 2.98 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
| Матеріал рами | Формований пластик |
| Повна довжина | 66 см |
| Висота сидіння | 32 см |
| Розмір сидіння | 29x18 см |
| Передні колеса | 210x120 мм, гума |
| Заднє колесо | 160x38 мм, гума |
| Ручки | Гумові |
| Складаний | Ні |
| Музичний | Є |
| Підсвічування | Є |
| Особливості | Пропелер; кошик для речей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




