
Дитячий велосипед MamaMia 2в1 — трансформер з ручкою для батьків Чорного кольору
3 500 ₴
- В наявності
- Код: prom-105-1 Чорний
+380 (93) 865-52-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий велосипед MamaMia 2в1 — трансформер з ручкою для батьків Чорного кольору

MamaMia 2в1 — це багатофункціональний триколісний велосипед-біговел із батьківською ручкою, призначений для дітей від 1,5 року. Він легко трансформується в біговел без потреби у викрутці. Велосипед має зручне шкіряне сидіння, регульовану по висоті батьківську ручку (що фіксується), м’які колеса з піни для плавної їзди, а також складну конструкцію для зручного зберігання. У спеціальному відсіку можна зберігати педалі, а два режими положення задніх коліс дозволяють адаптувати транспорт під потреби дитини.
Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рекомендований вік | від 1,5 року |
| Максимальне навантаження | до 60 кг |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Повна довжина | 70 см |
| Висота керма | 52 см |
| Ширина керма | 31 см |
| Висота сидіння | 31–33 см |
| Розмір сидіння | 22x14 см |
| Передні колеса | 220x60 мм, піна |
| Заднє колесо | 175x35 мм, піна |
| Ручки | Гумові |
| Висота батьківської ручки | 63–85 см |
| Батьківська ручка | Є |
| Бортіки | Немає |
| Складаний | Є |
| Особливості | Легка трансформація у біговел без інструментів, фіксована батьківська ручка, шкіряне сидіння, відсік для транспортування педалей, 2 режими положення задніх коліс |
Чому варто обрати MamaMia 2в1?
MamaMia 2в1 — це зручність і функціональність у стильному дизайні. Завдяки можливості трансформації та продуманим деталям, він стане надійним супутником у розвитку та щоденних прогулянках вашої дитини.
Як ми працюємо?

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mama Mio |
| Стать | Унісекс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Чорний |
| Вага | 5 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Максимальна вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
| Повна довжина | 70 см |
| Висота керма | 52 см |
| Ширина керма | 31 см |
| Висота сидіння | 31–33 см |
| Розмір сидіння | 22x14 см |
| Передні колеса | 220x60 мм, піна |
| Заднє колесо | 175x35 мм, піна |
| Ручки | Гумові |
| Висота батьківської ручки | 63–85 см |
| Батьківська ручка | Є |
| Бортіки | Немає |
| Складаний | Є |
| Особливості | Легка трансформація у біговел без інструментів, фіксована батьківська ручка, шкіряне сидіння, відсік для транспортування педалей, 2 режими положення задніх коліс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴



