
Акумуляторна Міні-Пила Makita DUC200Z — Шина 20см, 36V 5Аh, 2 АКБ, 22 м/с, Гілкоріз Макіта
3 400 ₴
- В наявності
- Код: prom-Э01-008
+380 (93) 865-52-16
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Акумуляторна міні-пила Makita
Makita DUC200Z – це універсальний акумуляторний гілкоріз для обрізання дерев та чагарників, а також для рубки та подрібнення садових відходів. Ідеально підходить для невеликого будівництва з дерева. Пила оснащена пильним ланцюгом 1/4", що забезпечує високу продуктивність різання та потужні пропили.
Особливістю цього інструменту є легка заміна ланцюга та гнучка захисна кришка ланцюга, яка дозволяє забезпечити додаткову безпеку під час роботи. Завдяки не ковзній рукоятці забезпечується комфортне управління як правою, так і лівою рукою. Це робить пили зручними для чоловіків та жінок у садівництві, домашньому господарстві та для обрізки дерев, гілок і навіть бруса діаметром до 18 см.
Особливості:
- Вбудована автоматична система змазки ланцюга подовжує термін служби шини та ланцюга.
- Завдяки довжині шини 20 см пила легко ріже гілки і пиломатеріали з великими діаметрами.
- За допомогою одного заряду літій-іонного акумулятора 36 В, пила робить до 80 різів гілок діаметром 4 см.
- Рівень шуму пили складає лише 85 дБ, що забезпечує комфортну роботу.
- Швидкість ланцюга до 22 м/с і максимальна кількість оборотів 4600 об/хв.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип | Побутова |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Місткість акумулятора (АКБ) | 5,0 Ач |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 20 см |
| Швидкість ланцюга | 22 м/с |
| Максимальна кількість оборотів | 4600 об/хв |
| Старт | Електрозапуск |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Тип масляного насоса | Автоматичний |
| Вага (включаючи АКБ) | 2 кг |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Підтримка постійної кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Пила Makita DUC200Z – 1 шт.
- Шина 20 см – 1 шт.
- Ланцюг – 1 шт.
- АКБ 5,0 Ач – 2 шт.
- Зарядний пристрій – 1 шт.
- Інструкція російською мовою
- Гарантійний талон
Як придбати?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Мастило ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 5 А. г |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴









