
Бензопила Makita DCS 55R (3.6 кВт, шина 45 см) — напівпрофесійна ланцюгова пила Макіта
4 000 ₴
- В наявності
- Код: prom-Б03-001

Бензопила Makita DCS 55R шина 45 см
Makita DCS 55R — це надійна бензинова пила напівпрофесійного класу, яка поєднує в собі потужність, економічність та відмінні технічні характеристики, що робить її ідеальним вибором для розпилювання деревини. Завдяки своїй потужності та ефективності вона легко справляється з завданнями різної складності, такими як розпилювання товстих колод, заготівля дров на зиму, розчистка ділянки або використання в дерев'яному будівництві.
Пила особливо популярна серед професійних теслів, вальщиків лісу та комунальників, завдяки своїй високій надійності, зручності в експлуатації і оптимальній ціні. Це модель, яка дозволяє працювати протягом тривалого часу, завдяки продуманій системі охолодження, а також економить пальне, що забезпечує тривалий час роботи без потреби в частих дозаправках.
Makita DCS 55R користується великим попитом завдяки своїм відмінним характеристикам, популярності серед користувачів та надійності, що робить її однією з кращих серед бюджетних напівпрофесійних інструментів.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Потужний двотактний двигун номіналом 3,6 кВт.
- Посилена поршнева група з ресурсом до 5 років.
- Два компресійних кільця на поршні.
- Кований колінчастий вал і шатун двигуна.
- Легкий і міцний картер двигуна з магнієвого сплаву.
- Ударостійкий пластик та прогумована ручка.
- Плаваюча ведуча зірочка для більшої стабільності.
- Антивібраційна система, яка знижує навантаження на руки під час роботи.
- Автоматична змащення ланцюга, що полегшує експлуатацію.
- Механічний гальмо ланцюга для підвищення безпеки.
- Захист від зворотного удару, що підвищує безпеку.
- Посилений стартер для легкого запуску.
- Покращена система запалювання для більш стабільної роботи.
- Металеві кулачки на храповому колесі.
- Збалансована конструкція, що забезпечує зручність у роботі.
- Двоступеневе очищення повітря для тривалої та ефективної роботи.
- Швидкознімний повітряний фільтр для зручного обслуговування.
- Пристрій "Primer", що полегшує запуск двигуна при знижених оборотах.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Робочий об'єм циліндра | 52 см³ |
| Потужність | 3.6 кВт (4.8 л.с.) |
| Крок ланцюга | 0,325" |
| Довжина шини | 45 см |
| Кількість обертів на холостому ходу | 2800 об/хв |
| Максимальні оберти | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Тип двигуна | одноциліндровий 2-х тактний |
| Джерело живлення | бензин А-92/95 + масло для 2-тактних двигунів |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ(А) |
| Старт | ручний |
| Тип масляного насоса | автоматичний |
| Вага | 5,3 кг |
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Пила Makita DCS 55R.
- Шина 45 см.
- Ланцюг.
- Інструкція.
- Чохол на шину.
- Набір інструментів.
- Гарантійний талон.
Як придбати?


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.8 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Потужність | 3,6 кВт / 4,8 к.с. |
| Кількість обертів на холостому ходу | 2800 об/хв |
| Джерело живлення | бензин А-92/95 + масло для 2-тактних двигунів |
- Ціна: 4 000 ₴








